Ośrodek Wczasowy Agawa
A lazy image

Smażalnia "Świeża Rybka"

photo alt text

Jesteśmy nad morzem, a do tego kilkaset metrów dalej znajduje się port rybacki, gdzie codziennie rano można dostać rybę z porannego połowu. Postanowiliśmy to wykorzystać. W ofercie znajdziecie kilka rodzajów świeżej ryby, frytki, pieczone zmieniaczki, chrupiące surówki. Nie zapominamy o tych, którzy może będą mieli ochotę zjeść coś innego oraz o dzieciach. Dla nich zawsze w MENU będzie coś innego do wyboru.

photo alt text

Jesteś naszym Gościem? Chcemy Cię wyróżnić. Dlatego tylko dla naszych Gości oferujemy zestawy obiadowe w specjalnej cenie aż 20% taniej od ceny z menu. Codziennie inna, pyszna, domowa zupa dnia, a do tego wybierasz drugie danie spośród pięciu gotowych zestawów.

Smażalnia "Świeża Rybka" znajduje się przy ul. Śliskiej 5, 150 m od zejścia na plażę. Nie musisz zatem pakować wszystkich rzeczy, aby w przerwie od plażowania zjeść obiad, gofra lub napić się zminego piwa. Do nas wyskoczysz w stroju kąpielowym, a Twoje reczy spokojnie poczekają na plaży.

photo alt text

Smażalnia dysponuje dużym tarasem na zewnątrz, przy głównym trakcie prowadzącym do plaży. Ponadto możesz zjeść w środku, gdzie znajdziesz dużą, przestronną salę.  Między stolikami zachowujemy odpowiedni dystans, abyś czuł się bezpieczny. W zależności od pogody wybierzesz najlepsze dla siebie miejsce. Oferujemy także kącik dla dzieci, gdzie w oczekiwaniu na gofra będą mogły narysować dla swoich rodziców wspomnienie z wakacji.

photo alt text

W ofercie smażalni znajdą Państwo także bogatą ofertę zimnych napoi, pyszną kawę, chrupiące gorfy z różnymi dodatkami do wyboru, lody, słone przekąski.

Zobacz jakie oferty przygotowaliśmy dla Gości naszego ośrodka w Mrzeżynie.
Pokaż na mapie