Ośrodek Wczasowy Agawa
A lazy image

O nas

Agawa to ośrodek wypoczynkowy w Mrzeżynie, który otoczony jest pachnącym lasem sosnowym, który oddziela wczasowiczów od oddalonej o zaledwie 150 metrów piaszczystej plaży. Goście ośrodka mogą korzystać z licznych udogodnień w obiekcie, takich jak plac zabaw dla dzieci, siłownia zewnętrzna, boisko sportowe, miejsce na ognisko czy z miejsca do grillowania.

Ośrodek wypoczynkowy Agawa znajduje się na bezpiecznym i ogrodzonym terenie, gdzie do dyspozycji Gości dodane są doskonale utrzymane tereny zielone. Na terenie obiektu znajdują się biblioteka oraz Smażalnia „ Świeża Rybka”.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami dotyczącymi pobytu w ośrodku Agawa. Znajdziecie tam wiele praktycznych informacji, mogących pomóc przygotować się do wyjazdu.

photo alt text

Posiadamy 27 wyznaczonych miejsc parkingowych. Poza wyznaczonymi miejscami Goście mogą zostawić samochód na terenie obiektu w miejscach niekolidujących z ruchem. Teren jest ogrodzony. Nie przydzielamy i nie rezerwujemy wyznaczonych miejsc. Parkowanie na terenie obiektu jest bezpłatne.

photo alt text

Pokoje są przygotowywane jednorazowo na przyjazd Gości. Istnieje możliwość wykupienia usługi sprzątania pokoju i / lub wymiany ręczników i pościeli w trakcie pobytu. Koszt sprzątania to 50 zł, wymiana ręczników 30 zł, wymiana pościeli 30 zł. Prosimy o zgłoszenie chęci skorzystania z usługi dzień wcześniej w Recepcji.

Recepcja jest czynna w godzinach 8.00 – 20.00 w okresie funkcjonowania obiektu tj. od 3.06 do 30.09. 2021 r.
Dane kontaktowe:
e-mail: recepcja@agawa-mrzezyno.pl
tel.: +48 91 386 61 35

photo alt text

Doba rozpoczyna się w dniu przyjazdu o godzinie 16.00, a kończy w dniu wyjazdu o godzinie 11.00. Przedłużenie dobry hotelowej jest możliwe tylko przy wcześniejszym zgłoszeniu w Recepcji i w przypadku dostępności miejsc. Usługa jest dodatkowo płatna i wynosi 30 zł za przedłużenie doby do 2 godzin oraz 50 zł do 5 godzin. Powyżej 5 godzin opłata wynosi pełną kwotę za jeden nocleg.

Brak wcześniejszego zgłoszenia i niewymeldowanie się do godziny 11.00 spowoduje automatyczne naliczenie opłaty za przedłużenie doby hotelowej.

photo alt text

Ośrodek oferuje pobyt ze śniadaniem. Śniadanie serwujemy w godzinach 8.00 - 10.00 zgodnie z aktualnie obowiązującymi obostrzeniami Covid – 19.

Na wyposażeniu pokoju znajdują się ręczniki i pościel.

photo alt text

Na miejscu do dyspozycji jest wypożyczalnia rowerów i parawanów. Opłata za wypożyczenie roweru wynosi 10 zł, a parawanu 5 zł. Opłata jest stała / dzienna, co oznacza, że sprzęt może zostać wypożyczony na tak długo, jak Gość potrzebuje w ramach jednego dnia.

photo alt text

Ośrodek akceptuje pobyt zwierząt domowych. Opłata za zwierzę domowe wynosi 15 zł / doba. Prosimy o zgłoszenie faktu przyjazdu ze zwierzęciem na etapie dokonywania rezerwacji.

Skorzystaj z oferty Ośrodka Wypoczynkowego Agawa i zarezerwuj już teraz pobyt w Mrzeżynie w dogodnym terminie.
Pokaż na mapie