Ośrodek Wczasowy Agawa
A lazy image

Atrakcje w regionie

photo alt text

Jedna z najbardziej znanych atrakcji Mrzeżyna. To właśnie stamtąd codziennie rano dostarczane są świeże ryby do naszej smażalni. Wzdłuż portu czeka na turystów zadbany deptak spacerowy z licznymi punktami gastronomicznymi i miejscami do odpoczynku. Jest to popularne miejsce spotkań nie tylko turystów, ale także mieszkańców Mrzeżyna. W przeszłości z portu korzystała marynarka wojenna, a dziś stanowi przystań przede wszystkim dla kutrów rybackich i małych, prywatnych jachtów. Z ośrodka do portu dojdziesz pieszo w ok. 10 minut.

photo alt text

Kołobrzeg położony jest tylko 18 km od Mrzeżyna i oferuje liczne atrakcje. Warto zaplanować kilka godzin na wycieczkę do tej znanej i lubianej nadmorskiej miejscowości. Każdy znajdzie tam dla siebie odpowiednie atrakcje. Na miejscu warto zobaczyć m.in. molo i latarnię morską, złożyć wizytę w Muzeum Figur Woskowych oraz Muzeum Bursztynów, odwiedzić kołobrzeski Ratusz oraz Skansen Morski, przespacerować się po parku Stefana Żeromskiego.

photo alt text

Znakomite miejsce dla wielbicieli westernów, jazdy konnej, Indian i kowbojów. Podczas wizyty na odwiedzających czekają liczne atrakcje w klimatach Dzikiego Zachodu, takie jak m.in. pokazowy napad na bank, przejazdy bryczką, strzelanie z łuku, kowbojska karuzela, nauka tańca indiańskiego i wiele innych. Park zlokalizowany jest w Zieleniewie k. Kołobrzegu. Warto zarezerwować ok. 3 godzin, a na obiad wrócić do Smażalni „Świeża Rybka”.

Sprawdź nasze oferty i zarezerwuj już teraz pobyt w naszym Ośrodku wypoczynkowym Agawa w Mrzeżynie niecałe 150 metrów od morza.
Pokaż na mapie